JLG Toucan 12E Plus na wynajem w okazyjnych cenach - zobacz specyfikację!

Flota AA HERKULES stale się powiększa, a nasze szeregi niedawno zasiliły nowe podnośniki JLG Toucan 12E Plus. Są to elektryczne podnośniki masztowe, które osiągają maksymalną wysokość roboczą 12,65 metra. Na wyróżnienie zasługuje wysięg boczny maszyny, który wynosi aż 6,05 metra! Dzięki niemu, będziesz w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, gdzie np. dla zwykłej zwyżki nożycowej będzie to mały problem. Maksymalny udźwig Toucana 12E Plus to 200kg (2 osoby), a jego waga wynosi ok. 4900kg. Maszyna posiada napęd 2×4, 2WD oraz szare ogumienie, które pomaga zachować niezabrudzoną powierzchnię podczas pracy. Podnośnik przeznaczony jest do pracy wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Może równie dobrze zostać wykorzystany na hali, magazynie, czy innych obiektach zamkniętych czy na zewnątrz np. przy montażu elewacji. Wysięgnik przegubowy zapewnia operatorowi zasięg w poziomie, a także nad przedmiotami. Standardowo, zwyżka wyposażona jest w obrotowy kosz. Zasilany akumulatorem sprzęt zapewnia zerową emisję i praktycznie bezgłośną pracę w pomieszczeniach.

Planujesz prace wysokościowe do 16 metrów i chcesz dotrzeć do ciężko dostępnych miejsc? Podnośnik masztowy JLG Toucan 12E Plus będzie idealnym rozwiązaniem! Zapoznaj się z pełną specyfikacją i skontaktuj się z nami!

jlg toucan 12e plus wynajem

JLG Toucan 12E Plus oraz Haulotte HA16 RTJ PRO na wynajem już teraz!

Jesteś zainteresowany wynajmem nowych modeli podnośników? Nie czekaj i skontaktuj się z nami, a z naszą profesjonalną obsługą zrobisz to szybko, sprawnie i przyjemnie!

Haulotte HA16 RTJ PRO - dowiedz się więcej o podnośniku teleskopowo przegubowo spalinowym!

Kolejne podnośniki, które zasiliły naszą flotę to podnośniki teleskopowo przegubowe Haulotte HA16 RTJ PRO w wersji spalinowej. Tego typu maszyna pozwala na pracę na zewnątrz pomieszczeń z uwagi na jej napęd spalinowy. Podczas pracy na otwartej przestrzeni należy wziąć pod uwagę wiatr, który nie może przekroczyć 16,6 m/s – poniżej tej wartości maszyna może pracować bez problemu. Kosz Haulotte HA 16 RTJ PRO potrafi pomieścić 2 osoby przy maksymalnym udźwigu 230 kilogramów, a waga całej maszyny to około 7240 kg. Dzięki swoim przegubom i wysuwanym teleskopom maszyna potrafi wynieść się na maksymalną wysokość roboczą 16 metrów! Zasięg boczny podnośnika to maksymalnie 9,10 metra co pomaga w dotarciu do trudnych miejsc podczas pracy. Podnośnik Haulotte HA16 RTJ PRO wyposażony jest w mocny i wydajny silnik Diesla oraz posiada duże, czarne opony które pomagają podczas prac na trudnym terenie i poprawiają bezpieczeństwo pracy. Podnośnik posiada również wbudowane narzędzie diagnostyczne Haulotte Activ’Screen oraz Stop Emission System, powodujący automatyczne wyłączanie i wyłączanie silnika maszyny. Dodatkowo, zwyżka wyposażona jest w czujnik przeciążenia oraz alarm przechyłu (do 5°). Sterowanie hydrauliczne to jeden z elementów specyfikacji, które zwiększają produktywność sprzętu, a dzięki blokadzie dyferencjałów kół napędowych podnośnik poradzi sobie nawet na najtrudniejszym terenie, zwłaszcza na placach budowy! Zobacz pełną specyfikację tutaj.

haulote ha16 rtj pro

Skontaktuj się i wynajmij nowe modele podnośników koszowych!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wynajmem JLG Toucan 12E Plus lub Haulotte HA16 RTJ PRO albo masz pytania do konkretnej z maszyn – skontaktuj się z nami, a my postaramy Ci się pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania!

    Sprawdź nowy model maszyn! Genie GS 1932 micro już we flocie AA HERKULES!

    genie gs 1932 micro promocja

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w polityce prywatności.