podnośniki holland lift

Podnośniki Holland Lift

Solidne, trwałe, bezpieczne i sprawdzone tam, gdzie inne nie sięgają – nożycowe podnośniki Holland Lift to niezawodny sprzęt dedykowany do użytku we wnętrzach i na zewnątrz, by usprawniać prace realizowane w wielu branżach. Wypożyczalnia AA Herkules prowadzi wynajem zwyżek Holland Lift wraz z kompleksową obsługą – transportem, serwisem i szkoleniem operatorów. Poznaj naszą ofertę i wybierz niezawodne podesty ruchome, z którymi zrealizujesz każde zadanie!

Jakie możliwości oferują zwyżki Holland Lift dostępne w naszej wypożyczalni?

Specjalnością firmy Holland Lift są podnośniki nożycowe, które dzięki dużym platformom roboczym doskonale sprawdzają się do prowadzenia prac budowlanych, wykończeniowych i montażowych. Wysokość robocza platformy w podnośnikach Holland Lift z naszej oferty sięga aż 18,5 m. Wysuwane pomosty pozwalają na uzyskanie zasięgu bocznego do 1,5 m i zapewniają przestrzeń dla pracowników i materiałów. Podnośniki wyróżniają się także dużym udźwigiem do 0,5 tony, a także wygodną obsługą, by codzienne prace mogły odbywać się bezpiecznie, komfortowo i wydajnie.

Maksymalną moc podnoszenia zapewniają niezawodne silniki – elektryczne. Poprzez wykorzystanie pojemnych akumulatorów podnośniki zapewniają długi czas pracy na ładowaniu. Podnośniki dedykowane do pracy we wnętrzach wyróżniają się wąskimi konstrukcjami, aby zmieścić się nawet w trudno dostępnych przestrzeniach. Zastosowanie sprawdzonych komponentów powoduje, że cechują się niezawodną pracą, dzięki czemu zostały docenione przez użytkowników w na całym świecie.

podnośniki hollandlift

Wypożycz podnośnik Holland Lift w dobrej cenie!

Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij najlepsze podesty nożycowe do prac na wysokości – zadzwoń do działu wynajmu.

Dlaczego warto wybrać nas , tak jak my wybraliśmy Holland Lift?

Firma Holland Lift została założona w 1984 roku w Holandii. Od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu i produkcji sprzętu podnośnikowego z naciskiem na bezpieczeństwo prac na wysokości. Wypożyczalnia AA HERKULES dostarcza niezawodny sprzęt dedykowany do prowadzenia prac wysokościowych. Dzięki Holland Lift możemy zaoferować naszym klientom wytrzymałe, funkcjonalne i bezpieczne nożycowe podesty ruchome, które sprawdzą się w realizacji wielu zadań wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę – wynajem krótkoterminowy i długoterminowy na dogodnych warunkach, transport sprzętu w wyznaczone miejsce, fachowy serwis i naprawy zwyżek. Zajmujemy się także organizacją szkoleń na operatorów z państwowym egzaminem UDT/TDT. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wybierz najlepsze zwyżki Holland Lift wraz z pełnym wsparciem w wypożyczalni AA Herkules. Gwarantujemy zadowolenie! Jeżeli nie wiesz, jakie podnośniki wybrać, nasi pracownicy zaproponują najlepszy typ i model odpowiednie do miejsca i rodzaju wykonywanej pracy.

podnośniki hollandlift

Wypożycz nowy model JLG X26J PLUS w AA HERKULES!

Napisz do nas Zadzwoń